BowlingScores

Records en statistieken 2026-2027

Hoogste Games deze maand (oktober)

CategorieNaamScore
HerenDennis Veen257
DamesMonica Ludwig237
JeugdRemko Nauta175

Hoogste Games dit seizoen

CategorieNaamScore
HerenDennis Veen289
HerenDrewes Zuur250
HerenRense Eringa238
HerenBart Vissering237
HerenFried Denninger232
DamesMonica Ludwig237
DamesJoukje Hoekzema204
DamesDiana Nauta202
DamesBineke Fokkema189
DamesHennie de Groot188
JeugdLoic van der Woning177
JeugdRemko Nauta175

Hoogste Series dit seizoen

CategorieNaamGame 1Game 2Game 3Total
HerenDennis Veen289202221712
HerenDennis Veen191268216675
HerenDennis Veen189233213635
DamesMonica Ludwig237177148562
DamesJoukje Hoekzema168160184512
DamesWilly Zwart159168184511
JeugdRemko Nauta109112175396
JeugdRemko Nauta14315195389
JeugdLoic van der Woning17711099386

Hoogste Series ooit

CategorieNaamSeizoenGame 1Game 2Game 3Total
HerenVerborgen i.v.m. AVG2018-2019258279214751
DamesPaulien Klijnstra2021-2022207191234632
JeugdVerborgen i.v.m. AVG2018-2019215173157545

Baanrecords

BaanCategorieNaamScore
1HerenDennis Veen278
1Dames257
1Jeugd246
1Jeugd206
2HerenVerborgen i.v.m. AVG290
2DamesRia Meurs245
2Jeugd222
2Jeugd235
2Jeugd235
3Heren300
3HerenVerborgen i.v.m. AVG268
3DamesVerborgen i.v.m. AVG257
3Jeugd201
4HerenVerborgen i.v.m. AVG246
4HerenRutger Kloen sr.299
4DamesVerborgen i.v.m. AVG257
5Heren299
5HerenVerborgen i.v.m. AVG264
5DamesRia Meurs246
5JeugdVerborgen i.v.m. AVG199
6HerenVerborgen i.v.m. AVG246
6HerenRutger Kloen jr.290
6DamesVerborgen i.v.m. AVG253
7Heren290
7HerenVerborgen i.v.m. AVG243
7Dames243
8HerenVerborgen i.v.m. AVG266
8Heren299
8DamesVerborgen i.v.m. AVG277
8Jeugd224

Top 5 Progressie huidig seizoen

Heren

NaamVorigNuProgressie
Drewes Zuur150176+26
Simon Kuiper164186+22
Michel Huisma139157+18
Jan Oostebrink125141+16
Richard van Wijk160176+16

Dames

NaamVorigNuProgressie
Felicia van Eijgen86108+22
Susanne Oortgiese 100114+14
Natascha Koenes113122+9
Froukje Kloen129134+5
Yvonne Broszeit112117+5

Jeugd

NaamVorigNuProgressie
Remko Nauta97112+15
Loic van der Woning99109+10

Gemiddelden per baan per klasse

Gemiddelden per ronde per klasse

Clubgemiddelde